Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: ztracená data v PC-pomoc!!!  (Přečteno 61538 krát)
Marky



Karma: 0
Příspěvků: 29

ať žijou putzfrau! :)


« : Červen 12, 2006, 07:13:22 am »

Ahoj všici!

obracím se na vás s prosbou; už jsem fakt zoufalá. Náš rodinný poítel se nám hrabal v PC, opit nico poeinstalovával, nainstalovával ( buhvíco, možná Linuxy), zkoušel mi najít ztracené webové adresy, které jsem mila v "záložkách".
A tím mi zmizela moje složka "kanceláo", kde jsem mila VŠECHNU MOJ
Zaznamenáno
maca



Karma: 0
Příspěvků: 38


« Odpověď #1 : Červen 12, 2006, 09:51:57 am »

Ahoj,

ten program bych klidne stopnul. Spise se zkus podivat, jestli ty data nejsou jenom nekam presunute. Nekdy se proste stane, ze clovek omylem klikne mysi, potahne kousek a uz je to presunute nekam jinam. Zkus na disku vyhledat nejaky soubor, o kterem vis, jak se jmenuje (V pruzkumnikovy stiskni F3).

Preji hodne stesti.

Martin
Zaznamenáno
Bungee



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #2 : Červen 12, 2006, 10:00:52 am »

Situace ponekud dosti neprijemna a zoufala! V nejhorsim pripade bych doporucil odborne firmy zabyvajici se zachranou dat z HDD. Je nutne ale pocitat s velkou cenou, zalezi o jake data se jedna! Ne nadarmo se rika a pise v clancich, ze zalohovat se ma i kdyz si  myslime ze je to zbytecne.
Zaznamenáno
Marky



Karma: 0
Příspěvků: 29

ať žijou putzfrau! :)


« Odpověď #3 : Červen 12, 2006, 10:40:24 am »

Ahoj,
diky za rady, zkousela jsem to najít v PC ( pruzkumnik), ale nasel mi jen to, co jsem ulozila asi tak pred 2 lety...
to nejdulezitejsi tam jaksi nejni... Pláč
ach jo, to je zivot...
Zaznamenáno
Bungee



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #4 : Červen 12, 2006, 10:48:01 am »

Mozna bych jeste doporucil presunout HDD do jineho PC a zpustit diagnostiku HDD a zkusit hledat sam v jednotlivych adresarich pokud tam vubec neco zbylo. V teto situaci by bylo dobre jeste jednou presne popsat co se delo behem instalace neceho, co zpusobilo pravdepodobne ztratu dat, co se instalovalo a pod. Pouhym vyhledanim webovych adres a pod. v PC se me nikdy nestalo ze bych zratil vsechna data. A na zaver: Pokud si instalujete system, mozna neni zbytecne si HDD rozdelit na dve partition a mit cenne data na jinem disku, nez na disku systemovem.
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #5 : Červen 12, 2006, 03:37:35 pm »

Nejlepe na pocitaci vubec nepracovat, nic uz neukladat... dat disk do jineho pocitace a projet ho s
"Easy Recovery Pro"
« Poslední změna: Červen 12, 2006, 10:16:33 pm od David » Zaznamenáno
Marky



Karma: 0
Příspěvků: 29

ať žijou putzfrau! :)


« Odpověď #6 : Červen 12, 2006, 04:35:56 pm »

Ahoj zachranari,
uz jsem udelala vyhledavani s Recovery My Files, za 19 hodin mi toho sice naslo dost, ale ne to, co jsem potrebovala.
Pak jsem zvolila program "OnTrack Easy Recovery Pro", ale taky nic. Pak mi to nakonec ohlasilo chybu, dala jsem "neodesilat", a ono se to zavrelo cely. Uz asi volam chocholouska...
Co mam proboha delat?Co???
Zaznamenáno
Marky



Karma: 0
Příspěvků: 29

ať žijou putzfrau! :)


« Odpověď #7 : Červen 12, 2006, 04:40:47 pm »

mam doma otcima uplne na nic! chce se mi brecet, kasle na me, aby mi pomohl, je to maso...
Zaznamenáno
Bungee



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #8 : Červen 12, 2006, 06:07:59 pm »

Zdravim, je to skoda, rodinny pritel to snad myslel dobre, ale ted bych mu dal po cumaku. Opravdu, ty data se nedaji snad nicim nahradit a pokud se nejakym pusobem formatoval HDD, je to zbytecne usili.Ano odborny servis v tomto podle mne nepomuze, ten se snad specializuje na nahodne a necekane havarie HDD a vecem s tim spojenych. Viel Gluck!!!
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Kanarskeostrovy.es © 2024
Z Kanárských ostrovů o Kanárech, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slovákp o životě, práci a cestování na Kanárských ostrovech.

Zahnarzt München