Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hlada sa kamaratka s vyhodami  (Přečteno 28171 krát)
Challenger



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Leden 22, 2018, 02:53:01 pm »

V prvom rade poprosim o komentar len tych ktorych sa to tyka.
Nehladam len niekoho na sex. Hladam kamaratku s ktorou si budeme rozumiet, skocime na kavu alebo inam, doverne sa porozpravame a tym sexom by to mohlo skoncit. Ide o pravidelne stretavanie sa, podla toho ako nam to pracovne povinnosti dovolia.
Najradsej by som to pisal niekam inam, niekam, kam by sa to hodilo viac ale momentalne ma nenapada ine miesto kde by som to mohol napisat anonymne a medzi znamymi o tom tiez pri prvej prilezitosti nerozpravam.

Som sympaticky chalan ktory ma rad zeny, uz tu zije nejaku dobu a ma dobru pracu.
(Niesom kuchar v hoteli Rosenheim ktory vsade o tom rozprava a bali na to vsetko co ma pulz. Osobne som to zazil, preto to uvadzam ako priklad. Som zvedavy kolko kucharov som teraz nasral ale je to len recnicka otazka takze klud chalani)

Ty by si mala byt z okolia mnichova ale nevadi mi zachadzka aj mimo neho, skor stihla, mat iskru v ociach a urcitu davku sexappealu. Mozes byt aj zadana, ak si vo vztahu nespokojna tak mi to nevadi.

Foto napovie viac.

Nevahaj a napis, urcite odpoviem.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Kanarskeostrovy.es © 2024
Z Kanárských ostrovů o Kanárech, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slovákp o životě, práci a cestování na Kanárských ostrovech.

Zahnarzt München