Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam praci Malaga, Malorca  (Přečteno 21260 krát)
KATHINKA



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Listopad 21, 2016, 10:48:03 am »

Ahojky lidicky, chtela bych vyrazit za praci do Spanelska, mam zaklady spanelstiny, plyne mluvim nemecky, anglictina taky neni spatna...je nejaka sance nekde neco sehnat a az na miste se jednoduse doucit vic....Mam 13 let praxi v gastronomii....klidne neco jako pokojska pro zacatek se da...mam praci jako servirka, vypomoc v kuchyni, recepcni...delala jsem jednou i hausmeistra  Škleb...muzete mi nekdo poradit...diky Kathi
Zaznamenáno
ladka d.



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #1 : Prosinec 01, 2016, 04:10:13 pm »

Ahojky,
ja abych byla upřímna, tak bez domluvené práce dopředu bych sem nejela.. Jsem tu s přítelem od července a stále práci hledám (sice v Madridu, ale i tak). Podle mě když neumíš španěsky, tak je hodně těžké sehnat práci (jen moje zkušenost ovšem. Se španělstinou stále válčím). snad v přímořských městech to bude lepší.
Ja začala tedka s prodejem kosmetiky (aspon nějaké penízky navíc), tak když budeš mít zájem, mužu poradit s tímto, ale jinak nevím nevím.
Promiň. a hodně štěstí.
Zaznamenáno
zdenek flor



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Prosinec 01, 2016, 07:38:58 pm »

ahoj jsem zdenek ted jsem tady ve vidni ale stale mam u sebe zdr.a ridicsky prukaz ze spanelska byl jsem tam 10 let,a v roku 2008 tam udelal zapatero prezident,zensky parlament dal tam 70 procent zen do parlamentu,a ty slepice zrujnovali spanelsko,ze povolily rumunum pracovat bez prac.povoleni,rumun bere v rumunsku 150 euro mes.kdyz mu spanel nabidne 500 je stastny ja tam delal min.za 1000 euro.proto je tam 25 procent bez prace,ale ty jsi holka chytla by jses,tam,spanelske holky maji vetsi pravo chlap je jen maly pan a kdyz che zena ho zavrit tak to udela.zeny nevari moc neuklizi,a chlap kdyz si vezme spanelku tak riskuje ze zustane s igelitkou na ulici.jinak kde prijedes tam slysis jen rumunstinu
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Kanarskeostrovy.es © 2024
Z Kanárských ostrovů o Kanárech, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slovákp o životě, práci a cestování na Kanárských ostrovech.

Zahnarzt München