Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hraní na ulici na Gran Canaria  (Přečteno 70446 krát)
Davído



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Září 25, 2013, 01:22:44 pm »

Zdravím všechny.. Odjíždím na 5 měsíců na Gran Canaria. Bydlet kde mám. Měl bych čas na hraní na ulici (promenádě u moře), takže bych si občas zahrál. Je legální hrát takto na nástroje na ulici? Pokud budu mít NIE, tak jsem slyšel, že ano. Jinde jsem slyšel, že je to jak kde.. Tedy víte někdo jak je to ve španělském zákoně? A jaká je praxe? Děkuji za jakoukoli infrmaci. Všem přeji krásné dny.. Davído
Zaznamenáno
yonqui



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Říjen 18, 2013, 10:25:58 pm »

uz to nie je take lahke ake bolo, po
1: Musis mat NIE, co ti bohuzial nevydaju lebo nemas pracovnu zmluvu
2. Musis si vybavit licenciu na umelca na ulici, bohuzial taktiez sa caka a velmi dlho, je nejakych sto ludi v rade
3. Mozes hrat na ulici niekde v centre na vlastnu pest ale ta budu pokutovat, a na plazi Las Canteras rovno mozes zabudnut.
Zaznamenáno
Davído



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Říjen 21, 2013, 10:25:04 am »

Ahoj Yanqui. Chápu to správně, že prvně musím mít NIE, abych si mohl zažádat o povolení, které popisuješ v bodě 2? Nebo mohu hrát ve dvou případech: 1) pokud mám NIE, ANEBO 2) pokud si zažádám o povolení, které popsiuješ v bodě 2? Díky za odpověď a srdečně zdravím. Davído
Zaznamenáno
yonqui



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #3 : Říjen 25, 2013, 12:42:37 pm »

hrat mozes tak ci tak ale riskujes pokutu ktora je od 120E myslim az po 3000E, a na povolenie potrebujes NIE, bez neho nevytiahnes nic da sa povedat, ale ak sa zastavis skor na poloostrove, peninsuli teda v spanielsku tak ti ho vydaju len tak, na ostrovoch platia ine zakony nez na peninsuli, a este odporucam mat rodny list ktory je prelozeny do spanielskeho
Zaznamenáno
bajabeach



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #4 : Listopad 08, 2013, 06:00:40 pm »

Oba vite hovno,ziji tu 14 let mam spanelsky karnet-opcanku jako cizinec trvale zijici v SP a nikdy jsem nepracoval zadnou pracovni smlouvu nemam a mam pronajete byty na sve jmeno...jde vsechno jen to nechce prijet stopem se 100 eury a harmonikou...
Zaznamenáno
yonqui



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #5 : Listopad 22, 2013, 11:39:16 am »

bajabeach vieme uplne hovno? bol si na grand canarii? snazil si si vybavit NIE na grand canarii? ked sa ti to podarilo pred rokmi uz z tym nerataj, aspon na canaroch. A ked si tu mozme sa strenut a chcem vydiet ako vybas NIE bez pracovnej zmluvy tu v Las Palmas, fakt to chcem vydiet. ja som stratil moje NIE pred rokom a chcel som ho vytiahnut na novo a povedali bez prac. zmluvy zabudni, a to dokonca aj ked uz mas svoje cislo NIE. A na vynajatie bytu je jasne ze netreba, lebo neplatis ziadne dane, ale skus sa registrovat v INEM-e a ti povedia pal z tadial prec lebo nemas NIE
« Poslední změna: Listopad 22, 2013, 11:43:05 am od yonqui » Zaznamenáno
yonqui



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #6 : Listopad 22, 2013, 11:46:12 am »

Oba vite hovno,ziji tu 14 let mam spanelsky karnet-opcanku jako cizinec trvale zijici v SP "a nikdy jsem nepracoval zadnou pracovni smlouvu nemam"a mam pronajete byty na sve jmeno...jde vsechno jen to nechce prijet stopem se 100 eury a harmonikou...

ak zijes na ulici co sa da spravit
« Poslední změna: Listopad 22, 2013, 11:47:37 am od yonqui » Zaznamenáno
netlife



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #7 : Červenec 21, 2014, 12:04:23 am »

Jo, takovejch zebraku tady je, necim se namatlou a pak jen stoji, cuci a vybiraji love a rikaji si umelci, ty mam fakt nejradsi. Pak se nemuzeme divit, ze se na nas divaji jako na verbez z vychodu, stejne jako na rumuny a bulhary.
Zaznamenáno
zude



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #8 : Leden 19, 2016, 04:44:59 pm »

Jooo Rumuni to je ale sebranka
Zaznamenáno
Majkakalamajka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #9 : Duben 02, 2016, 03:38:00 pm »

Ahoj ahoj Úsměv Mám úplně stejné záměry jako Ty Úsměv Odjíždím do Španělska na stáž od července na půl roku. Na co přesně hraješ? Kdyby ses pohyboval někdy v blízkosti Barcelony, můžeme zkusit pouliční hraní spolu Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Kanarskeostrovy.es © 2024
Z Kanárských ostrovů o Kanárech, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slovákp o životě, práci a cestování na Kanárských ostrovech.

Zahnarzt München